Hizmetler
 
Tüm Faaliyetlerimiz
Medyanın markanıza katma değer sağlayan tüm renkleri Medya Medya'da. En doğruyu en uygun yerde ve tam zamanında vermek için kullandığımız araçlara bir göz atın.

Marka Oluşumu
Markanın, pazar koşullarına ve hedef kitlesine uygun olarak konumlandırılması , marka kimliğinin doğru yerde ve zamanda sunum hazırlığı.

Medya Strateji
Marka ve ürün özellikleri, marka hedefleri, pazar koşulları ve tüketici tercihleri doğrultusunda, optimum stratejilerin proje bazında ve yıllık olarak geliştirilmesi.

Pazar Araştırması
Müşteri gereksinimleri doğrultusunda belirlenen iletişim faaliyetlerine alt yapı oluşturacak verilerin elde edilmesine yönelik araştırmaların gerçekleştirilmesi.

Kurumsal Kimlik Oluşturma
Müşterinin ihtiyaç ve eksikliklerini göz önüne alarak , doğru yer ve doğru zamanda kendini ifade edebilmesine süreklilik ve saygınlık katacak alt yapı çalışmalarının gerçekleştirilmesi

Kampanya Yönetimi
Ürünün gereksinimleri çerçevesinde , üretim sürecinin strateji doğrultusunda gerçekleştirilmesi orijinal fikirlerin doğru çözümlerle sonuçlandırılması.

Medya Planlama ve Satın Alma
Markanın hedef kitlesi ile buluşmasını maksimum düzeyde gerçekleştirmeye yönelik medya planının oluşturulması. Kullanılacak mecranın en verimli , en ekonomik şekilde satın alınması ve medya takibinin gerçekleştirilmesi.

Prodüksiyon
Tv / Sinema filmleri , radyo spotları , basın kampanyaları , internet ve outdoor uygulamalarının ; taslak aşamasından mecralardaki yerini alana dek en verimli zaman , ekipman kullanımıyla en uygun koşullarda gerçekleştirlimesi.

Promosyon
Firma , marka / ürün imajına ve hedeflerine uyum sağlayacak olan fikir ve malzemelerle destek sağlayarak , süreklilik ve yenilik sağlama etkinlikleri .

    Sayfa No : 1      
 
Medya Medya Film Hakkında
Medya Medya Film son 15 yıldan bu yana yurtiçi ve yurtdışı televizyon sektörünün izleyici taleplerin
Medya Planlama ve Satın Alma
Markanın hedef kitlesi ile buluşmasını maksimum düzeyde gerçekleştirmeye yönelik medya planının oluş
Medya Strateji
Marka ve ürün özellikleri, marka hedefleri, pazar koşulları ve tüketici tercihleri doğrultusunda, op

 
Bize Ula��n

Merkez Mah. Sanayi Cad. No:27/2 Yenibosna / İstanbul

Telefon: 0212 451 56 20
E-Posta: info@medyamedya.com

Prodüksiyon
Tv / Sinema filmleri , radyo spotları , basın kampanyaları , internet ve outdoor uygulamalarının ; taslak aşamasından mecralardaki yerini alana dek en verimli zaman , ekipman kulla
E-Posta Listesi
Geli�melerden haberdar olun.
A Member of NADD GROUP Bu site PowerWeb ile haz�rlanm��t�r.
cheap beats by dre beats by dre uk cheap beats moncler outlet moncler sale moncler uk