Medya Medya Film Hakkında

Medya Medya Film son 15 yıldan bu yana yurtiçi ve yurtdışı televizyon sektörünün izleyici taleplerine göre ve hedef kitle ihtiyaçlarına yönelik yerli ve yabancı film tedariki konusunda hizmet vermektedir. Halen Yurt içinden Yeşilçam filmleri başta olmak üzere, Yurtdışından ise direkt olarak ithal ettiği ve diğer firmalarca ithal edilmiş filmlerin lisans haklarını kiralayarak yerel ve ulusal kanallara film tedarik etmeyi sürdürmektedir.

Medya Medya Film portföyünde 200 civarında Yeşilçam filmi , 250 civarında Yabancı Film ve dizi , 1000 saat Çizgi Sinema ve 2000 saat çok çeşitli Belgesel programları bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ulusal birkaç televizyon kanalının arşivlerinde bulunan çok özel yapımların da gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlamasını yürütmektedir.

Televizyon ve film endüstrisindeki yenilikleri sürekli izleyen ve değişimlere göre kendini yenileyen Medya Medya Film en son teknoloji yayınlara paralel olarak da lisans haklarına sahip olduğu filmler üzerinde özel restorasyon uygulamaları yapmaktadır. Bunun bir sonucu olarak da sektörüde sorunsuz film kullanımı konusundaki hassasiyeti ile saygın bir yer edinmiştir.

 
EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

 
Medya Medya Film Hakkında
Medya Medya Film son 15 yıldan bu yana yurtiçi ve yurtdışı televizyon sektörünün izleyici taleplerin
Medya Planlama ve Satın Alma
Markanın hedef kitlesi ile buluşmasını maksimum düzeyde gerçekleştirmeye yönelik medya planının oluş
Medya Strateji
Marka ve ürün özellikleri, marka hedefleri, pazar koşulları ve tüketici tercihleri doğrultusunda, op

 
Bize Ula��n

Merkez Mah. Sanayi Cad. No:27/2 Yenibosna / İstanbul

Telefon: 0212 451 56 20
E-Posta: info@medyamedya.com

Prodüksiyon
Tv / Sinema filmleri , radyo spotları , basın kampanyaları , internet ve outdoor uygulamalarının ; taslak aşamasından mecralardaki yerini alana dek en verimli zaman , ekipman kulla
E-Posta Listesi
Geli�melerden haberdar olun.
A Member of NADD GROUP Bu site PowerWeb ile haz�rlanm��t�r.
cheap beats by dre beats by dre uk cheap beats moncler outlet moncler sale moncler uk